5 грудня - Міжнародний день волонтера  

5 грудня - Міжнародний день волонтера

5 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтера.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Також цей день можна вважати святом людей, які допомагають персоналу дитячих будинків, шкіл-інтернатів, будинків для людей похилого віку, лікарень швидкої допомоги та ін.

Волонтерський рух бере початок у 20-х роках XX століття. Після Першої світової війни, у 1920 році у Франції, під Страсбургом, був здійснений перший волонтерський проект за участю німецької та французької молоді, у рамках якого волонтери відновлювали зруйновані війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими й французькими військами. Потім цю естафету підхопила Індія, й рух поширився світом.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2013 – саме  Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке поступово виросло в потужний громадянський рух.

Колектив коледжу щорічно проводить акцію "Валіза добра". Студенти готують веселе новорічне свято і подарунки для дітей сиріт. Але, на жаль, у зв'язку з пандемією, у цьому році ми не можемо поїхати до діточок з новорічним концертом. Ми вирішили просто зібрати кошти та передати новорічні подарунки від Діда Мороза дітям ОБЛАСНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО БУДИНКУ ДИТИНИ "ГІППОКРАТ".

Будемо активними! Разом — сила!

Робити добрі речі так легко і приємно!

Автор: raisa | Дата: 5-12-2020, 20:22 | Переглядів: 166