День Державного Гімну України  

 Цьогоріч виповнюється 159 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. 10 березня — день становлення одного з головних символів нашої держави. Саме цього дня у 1865 році на роковинах Тараса Шевченка в польському місті Перемишль уперше прозвучав майбутній гімн України — твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського. 

Але сама історія гімну бере початок із 1862 року, адже саме тоді Павло Чубинський написав слова, які надалі були покладені на музику Михайла Вербицького.

"Душу й тіло ми положим за нашу свободу..." Так, Гімн України дуже символічний, має глибокий та пророчий сенс для нашого народу. Особливо сьогодні, коли українці продовжують творити історію нашої незламності ціною власних життів, виборюють нашу самобутність і волю.

Але допоки є Україна, один із головних символів нашої держави — звучатиме у кожному її куточку. Зазначимо, що всі урочисті заходи у коледжі починаються з виконання Державного Гімну України. Адже коли звучить Гімн, ми всі єдині. А відтак, жодному ворогу не вдасться зламати наші душі, знищити наш народ і нашу країну.

Слава Україні! Героям слава!

 

Автор: Raisa_2 | Дата: 11-03-2024, 09:41 | Переглядів: 127