Бібліотека

 

 

Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки …
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки!
Нема прекрасніших доріг,
Ніж в цей вселюдський храм науки.
                                (П. Гоць)

        Кабінетом №1 в коледжі є бібліотека, мета діяльності  якої - забезпечення освітнього процесу всіма формами і методами бібліотечної роботи.

    Знаходиться бібліотека на першому поверсі лабораторного корпусу і займає площу 250 м2.
До послуг читачів абонемент, читальний зал на 50 місць, книгосховище, в якому зберігається близько
60 тисяч примірників книг. Бібліотека передплачує 24найменувань журналів і газет.
     Штат бібліотеки:
Провідний бібліотекар – Саніна К.Г., бібліотекар: Галушко С.М.
   Бібліотечний фонд поповнюється централізовано за рахунок державних коштів. При комплектуванні книжкового фонду враховується поглиблене вивчення базових дисциплін. З метою збереження книжкового фонду бібліотека щорічно проводить акцію „Живи, книго!".
  Фонд бібліотеки розкриває система каталогів і картотек: систематичний, алфавітний, предметний каталоги; картотеки підручників, газетно-журнальних публікацій, сценаріїв виховних заходів.
   До послуг читачів також довідково-інформаційний фонд, який включає в себе універсальні енциклопедії, спеціальні галузеві енциклопедичні видання, словники, бібліографічні видання.
   Бібліотека тісно співпрацює з цикловими комісіями і класними керівниками та допомагає в проведенні масових заходів.
    В коледжіі працює „Рада з формування і розвитку національної свідомості, державності і патріотизму студентів", членами якої є і бібліотечні працівники, які разом з членами циклової комісії мови та літератури і гуманітарних дисциплін проводять літературні вікторини, диспути, поетичні години, перегляди літератури, Дні інформації, художньо тематичні виставки літератури тощо.
    Перше знайомство з бібліотекою починається з екскурсії, під час проведення якої проводиться бесіда про роль книги в житті людини, про права та обов'язки читачів при користуванні бібліотекою.
     Для ознайомлення читачів з літературою, яка надійшла до бібліотеки є постійно діюча виставка - „Новинки літератури". До знаменних і пам'ятних дат організовується тематичні виставки, виставки-вікторини, виставки-подорожі, бібліотечні огляди, літературні та поетичні години, читацькі конференції, диспути.