Список рекомендованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Ващенко Костянтин Анатолійович 454 5,9 Квота - 1
2 Апальков Павло Віталійович 414 5,1 Квота - 1
3 Чуль Анна Володимирівна 555,45 8,9  
4 Соболь Олександр Андрійович 520 8,8  
5 Доценко Артем Юрійович 519 8,4  
6 Гарбуз Едуард Андрійович 509 7,8  
7 Грищенко Анастасія Євгеніївна 505 6,8  
8 Ніколаєв Нікіта Дмитрович 493 5,8  
9 Дзоз Данііл Сергійович 492 7,7  
10 Оберемок Максим Миколайович 492 7,7  
11 Литвинов Ігор Миколайович 483 7,8  
12 Калінін Ілля Олегович 477 7,6  
13 Пляскін Максим Олегович 473,55 5,6  
14 Фещенко Димітрій Олександрович 473 6,8  
15 Шумицький Богдан Олександрович 461 6,8  
16 Файзуллін Кіріл Дмитрович 457 6,6  
17 Джепко Ілія Михайлович 452 6,7  
18 Адамов Денис Анатолійович 448 6,5  
19 Маліков Аркадій Іванович 444 6,2  
20 Залозний Костянтин Денисович 444 5,9  
21 Коваленко Владислав Костянтинович 443 6,1  
22 Добрянський Максим Валерійович 443 5,7  
23 Коваленко Валерій Костянтинович 439 6,6  
24 Гаврилейченко Владислав Миколайович 435 6  
25 Юсупов Максим Ігорович 434 6  
26 Клочко Валентин Вячеславович 429 6,4  
27 Константинова Анжела Сергіївна 429 5,6  
28 Бородін Артур Сергійович 428 6,3  
29 Мірошник Герман Юрійович 426 7,1  
30 Мальцев Артем Вікторович 426 5,3  
31 Єлєхов Кіріл Максимович 426 5,3  
32 Хуторянський Іван Олексійович 425 6  
33 Кондратішко Олександр Вадимович 419 4,6  
34 Марков Максим Юрійович 407 5,3  
35 Коробкін Артем Євгенійович 405 6  
36 Мамедов Дамір Керим огли 403 4,9  
37 Кирилко Андрій Валерійович 400 4,6  
38 Сивопляс Юрій Георгійович 395 5,1  
39 Огли Сергій Андрійович 386 4,2  


Список рекомендованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої ос
віти за рахунок коштів державного бюджету 

131 Прикладна механіка 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Нікулін Дмитро Володимирович 556 9,6  
2 Лук`янченко Віктор Віталійович 519 7,6  
3 Шаповал Микола Миколайович 502 8,1  
4 Мамєдов Самір Садих огли 488 7,3  
5 Кононович Олександр Юрійович 487,2 6,8  
6 Цигічко Ігор Євгенійович 479 7,8  
7 Вєтчінкін Олексій Миколайович 446 6,1  
8 Кондратенко Георгій Костянтинович 439 6,6  
9 Молчан Максим Володимирович 432 6,7  
10 Абдюков Олег Сергійович 429 5,7  
11 Расказов Павло Ігорович 422 5,7  
12 Завгородній Микита Вячеславович 407 5,3  
13 Пивоваров Дмитро Станіславович 381 3,6  

Список рекомендованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої освіти 
за рахунок коштів державного бюджету

192 Будівництво та цивільна інженерія

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Черкасов Роман Юрійович 516 7,5  
2 Василенко Максим Олегович 483 7,2  
3 Стаднік Олександр Віталійович 452 7  
4 Середа Владислав Олександрович 441 5,8  
5 Андрущенко Костянтин Євгенович 413 5  

Список рекомендованих на перший курс навчання на основі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка  

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Мітрофанов Дмитро Ігорович 524 8,3  
2 Калінін Максиміліан Павлович 505,25 7,9  
3 Данилов Богдан Олексійович 491,25 8,5  
4 Євсюкова Дар`я Юріївна 484,575 9  
5 Сергеєв Костянтин Віталійович 471,75 7,9  
6 Ракитянський Владислав Віталійович 453,75 8,5  
7 Макаров Артем Олександрович 453 8,4  
8 Демочко Михайло Юрійович 453 6,8  
9 Іванов Ігор Денисович 448,75 7,5  
10 Куштим Костянтин Олексійович 446,5 6,4  
11 Ніколаєнко Дмитро Станіславович 446,5 6,4  
12 Лірнік Павло Сергійович 439,75 6,6  
13 Войтенко Артем Євгенович 428 6,7  
14 Маяцький Максим Олександрович 421,75 6,4  
15 Маляренко Даніїл Михайлович 415,5 5,8  
16 Зубко Єгор Віталійович 396 5,3  
17 Коломієць Андрій Андрійович 392,75 4,7  

 

Список зарахованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника
1 Адамов Денис Анатолійович
2 Апальков Павло Віталійович
3 Бородін Артур Сергійович
4 Ващенко Костянтин Анатолійович
5 Гаврилейченко Владислав Миколайович
6 Гарбуз Едуард Андрійович
7 Грищенко Анастасія Євгеніївна
8 Джепко Ілія Михайлович
9 Дзоз Данііл Сергійович
10 Добрянський Максим Валерійович
11 Доценко Артем Юрійович
12 Єлєхов Кіріл Максимович
13 Залозний Костянтин Денисович
14 Калінін Ілля Олегович
15 Кирилко Андрій Валерійович
16 Клочко Валентин Вячеславович
17 Коваленко Валерій Костянтинович
18 Коваленко Владислав Костянтинович
19 Кондратішко Олександр Вадимович
20 Константинова Анжела Сергіївна
21 Коробкін Артем Євгенійович
22 Литвинов Ігор Миколайович
23 Маліков Аркадій Іванович
24 Мальцев Артем Вікторович
25 Мамедов Дамір Керим огли
26 Марков Максим Юрійович
27 Мірошник Герман Юрійович
28 Ніколаєв Нікіта Дмитрович
29 Оберемок Максим Миколайович
30 Огли Сергій Андрійович
31 Пляскін Максим Олегович
32 Сивопляс Юрій Георгійович
33 Соболь Олександр Андрійович
34 Файзуллін Кіріл Дмитрович
35 Фещенко Димітрій Олександрович
36 Хуторянський Іван Олексійович
37 Чуль Анна Володимирівна
38 Шумицький Богдан Олександрович
39 Юсупов Максим Ігорович

Список зарахованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету

131 Прикладна механіка 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника
1 Абдюков Олег Сергійович
2 Вєтчінкін Олексій Миколайович
3 Завгородній Микита Вячеславович
4 Кондратенко Георгій Костянтинович
5 Кононович Олександр Юрійович
6 Лук`янченко Віктор Віталійович
7 Мамєдов Самір Садих огли
8 Молчан Максим Володимирович
9 Нікулін Дмитро Володимирович
10 Пивоваров Дмитро Станіславович
11 Расказов Павло Ігорович
12 Цигічко Ігор Євгенійович
13 Шаповал Микола Миколайович
 
Список зарахованих на перший курс навчання на основі базової загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету

192 Будівництво та цивільна інженерія

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника
1 Андрущенко Костянтин Євгенович
2 Василенко Максим Олегович
3 Середа Владислав Олександрович
4 Стаднік Олександр Віталійович
5 Черкасов Роман Юрійович

Наказ про зарахування

на основі базової загальної середньої освіти (з додатками)

Наказ №693-03 від 30.07.2021 [426,16 Kb] (cкачиваний: 47)

 

Список зарахованих на перший курс навчання на основі повної загальної середньої освіти 

за рахунок коштів державного бюджету

131 Прикладна механіка

Список зарахованих на перший курс навчання
на основі ОКР "Кваліфікований робітник" 
 
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 
Наказ про зарахування
на основі базової загальної середньої освіти (з додатками)
 
 
Наказ про зарахування 
на основі повної загальної середньої освіти (з додатками)
 
 
Наказ про зарахування на основі ОКР "Кваліфікований робітник"   
на денну форму навчання (з додатками)
 
 
 
 Наказ про зарахування на основі ОКР "Кваліфікований робітник"       
на заочну форму навчання(з додатками)
 

 

Посвята у студенти відбудеться 31 серпня о 10:00.

Поселення у гуртожиток відбудеться 31 серпня о 12:00.