Соціально-гуманітарна

 

Циклова комісія

  соціально-гуманітарних дисциплін

 

 “Спілкування – єдина постійна розкіш, яка потрібна людині.”

А. Екзюпері

 Склад комісії:

 1. Якушева Алла Іванівна – голова ЦК соціально-гуманітарних дис-циплін, викладач дисциплін: українська мова та література, українська мова за професійним спрямуванням, вища ка-тегорія, звання – старший викладач  
 

2. Йосипок Олена Григорівна –  викладач дисциплін: українська мова та література, світова література, вища категорія, звання – старший викладач
 

 3. Калабухова Олена Валеріївна – викладач дисциплін: світова літерату-ра, економічна теорія,  звання: викладач-методист

 

 4. Дідович Євгеній Веніамінович – викладач дисциплін: соціологія, основи філософських знань, правознавство, вища категорія, звання – методист.

 

5. Сметанін Сергій Власович – викладач дисциплін: Всесвітня історія, історія України, вища категорія, звання – старший викладач .

 

6. Зуєва Інна В’ячеславівна – викладач дисциплін: іноземна мова (англійська), іноземна за професійним спрямуванням, вища категорія.

 

7. Данилишина Вікторія Іванівна – викладач дисциплін: українська мова та література, українська мова за профе-сійним спрямуванням, вища категорія.

 8. Кравець Сергій Георгійович – викладач дисциплін: іноземна мова (англійська), іноземна за професійним спрямуванням, вища категорія, звання – старший викладач.

 

9. Куропатов Геннадій Володимирович - викладач дисциплін: історія України, культурологія, І категорія.

 

10. Кришталь Олена Іванівна - викладач дисциплін: іноземна мова (англійська), іноземна за професійним спрямуванням, І категорія.
 

11. Лаєвська Марине Леніківна - викладач дисциплін: правознавство (основи правознавства), категорія – спеціаліст ІІ категорії.

 

 

 ПРЕДМЕТИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

 

 1.    Всесвітня історія

 2.    Історія України

 3.    Художня культура (культурологія)

 4.    Основи філософських знань

 5.    Соціологія

 7.    Економіка (Економічна теорія)

 8.   Людина і світ

 9.   Правознавство (Основи правознавства)

 10.  Світова література

 11.  Іноземна мова (Іноземна мова за ПС)

 12.  Українська мова (Українська мова за ПС)

 13.  Українська література

 

 НАПРЯМОК РОБОТИ (ПРОВІДНА ІДЕЯ)

ЦК СОЦІАЛЬНО–ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН:

Розвиток комунікативних здібностей студентів на заняттях соціально - гуманітарних дисциплін як засіб удосконалення вміння спілкування, розвиток творчих здібностей, здобуття студентами знань про процеси та явища суспільного буття, про філософські, культурні, політико-правові та соціально-економічні засади життя суспільства.

Результати

а) підсумки проведення І етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році.

Конкурс було проведено 19.11.2015 р. на виконання розпорядження директора технікуму №80/1 від 27.10.2015 р.

Конкурсні завдання для учасників розроблені цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін.

У конкурсі імені Тараса Шевченка брало участь 12 студентів: 7 першокурсників та 5 старшокурсники.

За підсумками роботи журі переможцями конкурсу визнано таких студентів:

П.І.Б.

студента
Курс Назва спеціальності

П.І.Б.

викладача
Ізотов Олександр Федорович   І курс «Монтаж і експлуатація електроустаткування підпри-ємств і цивільних споруд» Якушева А.І. Данилишина В.І.
Кацюба Катерина Олександрівна І курс «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» Якушева А.І. Данилишина В.І.
Бужинська Тетяна Євгенівна  І курс  «Виробництво електричних машин та апаратів» Данилишина В.І.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

б) підсумки проведення І етапу  ХV Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

Конкурс було проведено 23.11.2015 р. на виконання розпорядження директора технікуму№80/1 від 27.10.2015 р.

Конкурсні завдання для учасників розроблені цикловою комісією соціально-гуманітарних дисциплін.

У конкурсі імені Петра Яцика брало участь 10 студентів: 6 першокурсників та 4 старшокурсники.

За підсумками роботи журі переможцями конкурсу визнано таких студентів:

П.І.Б.

студента
Курс Назва спеціальності

П.І.Б.

викладача
Комов Руслан Романович   І курс «Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів»  

Йосипок О.Г.

Найдьонов Максим Олександрович І курс  «Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів»  Йосипок О.Г. 
Костюченко Олександр Віталійович ІІ курс  «Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів»  Данилишина В.І.

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

 

 

 


Останні новини

Посилання

Урядова Гаряча Лінія
Міністерство Освіти і Науки України
Департамент науки і освіти Харківської ОДА
Харківський національний університет міського господарства
Харківський національний університет міського господарства
«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Архів