СПР

ВИПУСКНА ЦИКЛОВА КОМІСІЯ
«Інженерна механіка»
131
Механічна інженерія
Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів
   
    Випускникам цієї спеціальності надаються знання, пов'язані з електричним та електронним обладнанням верстатів і роботів, що дозволяє їм працювати на підприємствах з широким спектром автоматизованого обладнання.

    Основною метою над якою працюють викладачі комісії - підвищення якості знань студентів при вивченні фахових дисциплін, удосконалення методичного забезпечення лабораторно-практичних занять.
   Циклова комісія проводить фахову підготовку студентів, широко впроваджуючи у курсове і дипломне проектування використання комп’ютерної техніки.
   Робота циклової комісії спрямована на формування у студентської молоді фахового підходу до спеціальності, професійних знань і вмінь.

 Склад циклової комісії:

 

Безгодкова Людмила Валеріївна
(голова циклової комісії)викладач вищої категорії, викладач-методист, має дві вищі освіти інженер-викладач та магістр з управління ВНЗ.
Викладає: «Основи технології машинобудування», «Основи обробки матеріалів та інструмент», "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання".
Солдатенко Віктор Михайлович, викладач вищої категорії, викладач-методист, має дві вищі освіти: інженер електронної техніки та викладач університетів та ВНЗ.
Викладає: «Основи розрахунків та конструювання електричних та електронних пристроїв», «Будова і налагодження систем з ПУ і РТК», «Основи дискретної автоматики, мікропроцесорної техніки та програмування».
Панова Любов Анатоліївна, викладач першої категорії, освіта за фахом - інженер-педагог.
Викладає: «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Сертифікація виробів машинобудування», «Основи стандартизації, метрології та якості продукції».
Коновалова Катерина Олександрівна, викладач вищої категорії, старший викладач, має дві вищі освіти: інженер-організатор виробництва  та магістр з управління ВНЗ.
Викладає: «Економічна теорія», «Економіка, організація та планування виробництва», «Основи підприємництва та управлінської діяльності».
Ксензик Олексій Володимирович, викладач І категорії, завідувач лабораторією, освіта за фахом - інженер-педагог-дослідник.
Толстая Аліна Володимирівна, викладач ІІ категорії, освіта за фахом - магістр "Викладач дисциплін в галузі комп'ютерних систем та комунікацій".
Викладає: "Інформатика", "Комп'ютерна техніка та програмування".
Мішустін Борис Вікторович, майстер виробничого навчання, освіта за фахом – технік-технолог, педагогічний стаж 34 роки.
 
Романов Срегій Валерійович, кандидат технічних наук, викладач вищої категорії 
Викладає: Основи систем автоматизованого проектування (САПР)
    
  Навчально-матеріальна база циклової комісії повністю відповідає вимогам навчальних планів і програм. Для забезпечення навчального процесу циклова комісія має в наявності лабораторію «Верстатів з ЧПУ та РТК», лабораторію «Мікропроцесорної техніки», лабораторію «Систем управління електроприводами», механічну майстерню, комп’ютерний клас, який окрім навчання використовується для курсового та дипломного проектування, ряд навчальних кабінетів та інше обладнання.
    Досягнення студентів
Студент гр.СПР2015-1 Тєрєшков Дмитро посів ІІ місце
в обласній олімпіади з креслення.

  

 Відкриті заходи

 

- олімпіада з економіки - викладач Коновалова К.О

- брейн-ринг та олімпіади з інженерної та комп'ютерної графіки - викладач Панова Л.А.

- олімпіада з інформатики - викладач Толстая А.В.

Участь у виставці технічної творчості студент гр. СПР-2013 Рева Артем

 Відбувся захист курсових робіт студентів групи СПР-15

з дисципліни "Будова і обслуговування верстатів ПУ та РТК"

 


Останні новини

Посилання

Урядова Гаряча Лінія
Міністерство Освіти і Науки України
Департамент науки і освіти Харківської ОДА
Харківський національний університет міського господарства

Архів