Увага!!!

 

Збори студентів нового прийому відбудуться у актовій залі

 

31.08.2020р. о 10.00.

 

 

Адміністрація          

Автор: Bezgodkova | Дата: 20-08-2020, 13:43 | Переглядів: 792

Подробнее


 

     Вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників освіти. Бажаємо вам відчуття повноти і неповторності життя, бодрості духу, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива!

 

Адміністрація коледжу

Автор: Bezgodkova | Дата: 2-10-2020, 09:56 | Переглядів: 143

Подробнее

 

 

Список зарахованих на навчання
на основі ОКР "Кваліфікований робітник" 
1. Баглик Тетяна Степанівна

2. Батрак Данило Юрійович

3. Баштан Валерій Сергійович

4. Бедзіля Нікіта Олександрович

5. Біляєв Артем Геннадійович

6. Бондар Данило Олексійович

7. Бушинський Владислав Андрійович

8. Вікулов Сергій Сергійович

9. Гиренко Олена Миколаївна

10. Грама Сергій Борисович

11. Гриценко Олександр Михайлович

12. Єндовицький Даніїл Русланович

13. Захарченко Давид Олександрович

14. Зуй Віталій Миколайович

15. Козюра Костянтин Костянтинович

16. Коробко Віталій Іванович

17. Кравченко Владислав Валерійович

18. Кулагін Владислав Вікторович

19. Малик Максим Олександрович

20. Мумінов Руслан Алішерович

21. Мухін Андрій Ігорович

22. Орінчак Савелій Сергійович

23. Пигулко Карина Юріївна

24. Полчанінов Сергій Юрійович

25. Сосновик Микита Вячеславович

26. Тєльной Павло Валерійович

27. Томаз Ігор Юрійович

28. Трегуб Анна Сергіївна

29. Туляков Артем Олександрович

30. Удовенко Іван Ігорович

31. Хомчик Богдан Олександрович

32. Худаков Станіслав Сергійович

33. Шабранський Вадим Русланович

34. Шепетко Микита Вячеславович

35. Якимчук Дмитро Сергійович
Початок навчання 14.09 о 8:30

Автор: Bezgodkova | Дата: 4-09-2020, 15:22 | Переглядів: 327

Подробнее

 

Список зарахованих на навчання

на основі повної загальної середньої освіти(11 кл)

 

1. Альбовський Євген Михайлович

2. Башта Григорій Максимович

3. Бєліков Роман Олександрович

4. Зозуля Данило Олександрович

5. Зубарев Єгор Євгенович

6. Іванковський Олексій Юрійович

7. Керімова Наталія Антонівна

8. Комендант Максим Віталійович

9. Краснопольський Костянтин Вадимович

10. Мітеньов Владислав Дмитрович

11. Надточій Артем Леонідович

12. Никитенкова Діана Володимирівна

13. Осадчий Марк В`ячеславович

14. Охтов Назар Русланович

15. Пироженко Богдан Миколайович

16. Потанін Дмитро Олександрович

17. Рибалко Володимир В`ячеславович

18. Сенников Станіслав Вікторович

19. Сидоренко Максим Олександрович

20. Синявський Олексій

21. Сірий В`ячеслав Олександрович

22. Скрипиця Владислав Олександрович

23. Супрун Денис Сергійович

24. Читалов Роман Максимович

25. Шай Денис Леонідович

26. Яковлев Ростислав Русланович

27. Деркач Гліб Сергійович 

 

Початок навчання 07.09 о 8:30

Автор: Bezgodkova | Дата: 4-09-2020, 15:17 | Переглядів: 3790

Подробнее

Екзаменаційно-заліковоа сесія для груп ЕМ2018-1, СПР2018-1
Екзаменаційно-заліковоа сесія для груп ЕМ2018-1, СПР2018-1

Автор: ribka | Дата: 5-06-2020, 11:26 | Переглядів: 733

Подробнее
Екзаменаційно-заліковоа сесія для груп МА2019-1К, ЕО2019-1К
Екзаменаційно-заліковоа сесія для груп МА2019-1К, ЕО2019-1КЕкзаменаційно-заліковоа сесія для груп МА2019-1К, ЕО2019-1К

Автор: ribka | Дата: 29-05-2020, 13:43 | Переглядів: 480

Подробнее

Автор: ribka | Дата: 22-05-2020, 10:25 | Переглядів: 743

Подробнее

Екзаменаційно-заліковоа сесія для ІІІ курсу / Доповнена

Екзаменаційно-заліковоа сесія для ІІІ курсу / Доповнена
Екзаменаційно-заліковоа сесія для ІІІ курсу / Доповнена
Екзаменаційно-заліковоа сесія для ІІІ курсу / Доповнена

Автор: ribka | Дата: 27-04-2020, 12:53 | Переглядів: 596

Подробнее

Автор: ribka | Дата: 27-04-2020, 11:45 | Переглядів: 559

Подробнее

Автор: ribka | Дата: 13-03-2020, 10:42 | Переглядів: 757

Подробнее
ВпередНазад