Списки груп абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

Розклад вступних іспитів абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

 

Результати вступних іспитів абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

Група B

Математика

15 липня 2021 року о 9:00

  

Група А

Українська мова

15 липня 2021 року о 9:00

 

Група D

Математика

16 липня 2021 року о 9:00 

 

Група C

Українська мова

16 липня 2021 року о 9:00 

 

Група А

Математика

19 липня 2021 року о 9:00

 

Група B

Українська мова

19 липня 2021 року о 9:00

 

Група C

Математика

20 липня 2021 року о 9:00

 

Група D

Українська мова

20 липня 2021 року о 9:00

 

Рейтинг вступників на основі БЗСО

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Ващенко Костянтин Анатолійович 454 5,9 Квота - 1
2 Апальков Павло Віталійович 414 5,1 Квота - 1
3 Нікулін Дмитро Володимирович 556 9,6  
4 Чуль Анна Володимирівна 555,45 8,9  
5 Вілейський Арсеній Віталійович 525 7,1  
6 Соболь Олександр Андрійович 520 8,8  
7 Доценко Артем Юрійович 519 8,4  
8 Лук`янченко Віктор Віталійович 519 7,6  
9 Черкасов Роман Юрійович 516 7,5  
10 Ткаченко Марк Олександрович 514 9,1  
11 Гарбуз Едуард Андрійович 509 7,8  
12 Грищенко Анастасія Євгеніївна 505 6,8  
13 Шаповал Микола Миколайович 502 8,1  
14 Ніколаєв Нікіта Дмитрович 493 5,8  
15 Дзоз Данііл Сергійович 492 7,7  
16 Оберемок Максим Миколайович 492 7,7  
17 Мамєдов Самір Садих огли 488 7,3  
18 Кононович Олександр Юрійович 487,2 6,8  
19 Литвинов Ігор Миколайович 483 7,8  
20 Василенко Максим Олегович 483 7,2  
21 Цигічко Ігор Євгенійович 479 7,8  
22 Калінін Ілля Олегович 477 7,6  
23 Польгуль Максим Євгенійович 476 8,4  
24 Пляскін Максим Олегович 473,55 5,6  
25 Фещенко Димітрій Олександрович 473 6,8  
26 Шумицький Богдан Олександрович 461 6,8  
27 Файзуллін Кіріл Дмитрович 457 6,6  
28 Стаднік Олександр Віталійович 452 7  
29 Джепко Ілія Михайлович 452 6,7  
30 Адамов Денис Анатолійович 448 6,5  
31 Вєтчінкін Олексій Миколайович 446 6,1  
32 Маліков Аркадій Іванович 444 6,2  
33 Залозний Костянтин Денисович 444 5,9  
34 Коваленко Владислав Костянтинович 443 6,1  
35 Мєлєшкін Андрій Юрійович 443 6  
36 Добрянський Максим Валерійович 443 5,7  
37 Середа Владислав Олександрович 441 5,8  
38 Кондратенко Георгій Костянтинович 439 6,6  
39 Коваленко Валерій Костянтинович 439 6,6  
40 Гаврилейченко Владислав Миколайович 435 6  
41 Юсупов Максим Ігорович 434 6  
42 Молчан Максим Володимирович 432 6,7  
43 Клочко Валентин Вячеславович 429 6,4  
44 Абдюков Олег Сергійович 429 5,7  
45 Константинова Анжела Сергіївна 429 5,6  
46 Бородін Артур Сергійович 428 6,3  
47 Тарасенко Віктор Володимирович 427 6,2  
48 Мірошник Герман Юрійович 426 7,1  
49 Мальцев Артем Вікторович 426 5,3  
50 Єлєхов Кіріл Максимович 426 5,3  
51 Хуторянський Іван Олексійович 425 6  
52 Расказов Павло Ігорович 422 5,7  
53 Кондратішко Олександр Вадимович 419 4,6  
54 Андрущенко Костянтин Євгенович 413 5  
55 Завгородній Микита Вячеславович 407 5,3  
56 Марков Максим Юрійович 407 5,3  
57 Коробкін Артем Євгенійович 405 6  
58 Мамедов Дамір Керим огли 403 4,9  
59 Кирилко Андрій Валерійович 400 4,6  
60 Сивопляс Юрій Георгійович 395 5,1  
61 Огли Сергій Андрійович 386 4,2  
62 Пивоваров Дмитро Станіславович 381 3,6  

 

Списки груп на вступні випробування на основі ОКР "Кваліфікований робітник"

Група A

№ п/п Прізвище, ім`я та по батькові вступника
1 Андропов О.С.
2 Галкін А.А.
3 Єфремов О.В.
4 Єфремов С.С.
5 Камінник І.Р.
6 Куценко С.С.
7 Луцик В.В.
8 Мартинов І.М.
9 Меглій Д.В.
10 Нвачукву І.Ч.
11 Огли Р.С.
12 Петрусенко А.О.
13 Резніченко О.О.
14 Сітніков М.О.
15 Слюсаренко О.С.
16 Сосницький К.В.
17 Старухін І.Є.
18 Тимощук Я.О.
19 Фарков М.Ю.
20 Чабанний В.В.


Група B

№ п/п Прізвище, ім`я та по батькові вступника
1  Арутюнян А.А.
2  Ващеня М.Ю.
3  Гайдамака О.А.
4  Гармаш М.О.
5  Гриценко Є.Ю.
6  Євтухов М.Д.
7  Жупанас Д.Р.
8  Каменєв Ю.С.
9  Коваленко І.М.
10  Ковтун А.Г.
11  Костирко Н.С.
12  Кулікова Н.В.
13  Молодан І.В.
14  Ракчеєв О.В.
15  Тесленко Д.Р.
16  Чернов Д.О.
17  Орлова К.В.
18  Муровайло О.В.
19  Севрюков О.О.
20  Дубіна Д.С.

 

Група C

№ п/п Прізвище, ім`я та по батькові вступника
1  Ашуров Е.Р.
2  Губін І.І.
3  Дашкевич М.Г.
4  Іванчук В.О.
5  Калашніков В.В.
6  Берташ В.Ю.

 

Рейтинг вступників на основі ОКР "Кваліфікований робітник"(денна форма навчання)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Пріоритетність заяви Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Петрусенко Андрій Олександрович 310      
2 Євтухов Микита Дмитрович 310      
3 Орлова Каміла Володимирівна 310      
4 Слюсаренко Олексій Сергійович 300      
5 Меглій Данііл Віталійович 300      
6 Андропов Олександр Сергійович 300      
7 Сосницький Кирило Вячеславович 300      
8 Галкін Андрій Анатолійович 290      
9 Гриценко Єгор Юрійович 290      
10 Молодан Ілля Віталійович 290      
11 Ракчеєв Олександр Владиславович 290      
12 Шуба Артем Сергійович 290      
13 Севрюков Олександр Олександрович 280      
14 Арутюнян Арсен Андрійович 280      
15 Жупанас Давид Романович 280      
16 Костирко Назар Сергійович 280      
17 Кулікова Наталя Василівна 280      
18 Каменєв Юрій Сергійович 280      
19 Чернов Даніїл Олександрович 280      
20 Мартинов Ігор Михайлович 280      
21 Камінник Іван Романович 280      
22 Чабанний Владислав Віталійович 280      
23 Тимощук Ярослав Олександрович 271      
24 Ковтун Артем Геннадійович 271      
25 Луцик Володимир Віталійович 271      
26 Ващеня Микита Юрійович 270      
27 Єфремов Сергій Сергійович 270      
28 Тесленко Дмитро Романович 270      
29 Єфремов Олександр Володимирович 270      
30 Резніченко Олександр Олександрович 270      
31 Муровайло Олександр Володимирович 270      
32 Алексащенко Аліна Віталіївна 270      
33 Фарков Максим Юрійович 270      
34 Сітніков Михайло Олександрович 260      
35 Старухін Ілля Євгенович 260      
36 Куценко Сергій Сергійович 260      
37 Коваленко Ілля Миколайович 260      
38 Гайдамака Олексій Андрійович 260      
39 Дубіна Дмитро Сергійович 260      
40 Дунаєв Микола Миколайович 250      
41 Огли Руслан Сергійович 250      
42 Нвачукву Інносент Чуквума 250      
43 Гармаш Михайло Олегович 240      

 

 

Рейтинг вступників на основі ОКР "Кваліфікований робітник"(заочна форма навчання) 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Дашкевич Михайло Геннадійович 350    
2 Бортняк Петро Олегович 330