Етнофест «Вишивана моя Україна»  

 2006 року в Україні було запроваджено особливе свято — День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками традиція стала популярною по всій території України. Дата завжди припадає на третій четвер травня. 2024 року це буде 16 травня. Подія швидше носить символічний характер, тому що не прив'язана до державного або церковного свята.

Особливе значення День вишиванки має саме сьогодні - тоді, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 16 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ.

Цього року Коледж взяв участь у Етнофесті ЗФПО м.Харкова та Харківської області «Вишивана моя Україна». Студенти та співробітники одягли вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів.

Етнофест ЗФПО м.Харкова та Харківської області «Вишивана моя Україна»

 

Автор: Raisa_2 | Дата: 15-05-2024, 09:01 | Переглядів: 141