Список зарахованих на навчання
на основі ОКР "Кваліфікований робітник" 
1. Баглик Тетяна Степанівна

2. Батрак Данило Юрійович

3. Баштан Валерій Сергійович

4. Бедзіля Нікіта Олександрович

5. Біляєв Артем Геннадійович

6. Бондар Данило Олексійович

7. Бушинський Владислав Андрійович

8. Вікулов Сергій Сергійович

9. Гиренко Олена Миколаївна

10. Грама Сергій Борисович

11. Гриценко Олександр Михайлович

12. Єндовицький Даніїл Русланович

13. Захарченко Давид Олександрович

14. Зуй Віталій Миколайович

15. Козюра Костянтин Костянтинович

16. Коробко Віталій Іванович

17. Кравченко Владислав Валерійович

18. Кулагін Владислав Вікторович

19. Малик Максим Олександрович

20. Мумінов Руслан Алішерович

21. Мухін Андрій Ігорович

22. Орінчак Савелій Сергійович

23. Пигулко Карина Юріївна

24. Полчанінов Сергій Юрійович

25. Сосновик Микита Вячеславович

26. Тєльной Павло Валерійович

27. Томаз Ігор Юрійович

28. Трегуб Анна Сергіївна

29. Туляков Артем Олександрович

30. Удовенко Іван Ігорович

31. Хомчик Богдан Олександрович

32. Худаков Станіслав Сергійович

33. Шабранський Вадим Русланович

34. Шепетко Микита Вячеславович

35. Якимчук Дмитро Сергійович
Початок навчання 14.09 о 8:30

Автор: Bezgodkova | Дата: 4-09-2020, 15:22 | Переглядів: 447

Подробнее

 

Список зарахованих на навчання

на основі повної загальної середньої освіти(11 кл)

 

1. Альбовський Євген Михайлович

2. Башта Григорій Максимович

3. Бєліков Роман Олександрович

4. Зозуля Данило Олександрович

5. Зубарев Єгор Євгенович

6. Іванковський Олексій Юрійович

7. Керімова Наталія Антонівна

8. Комендант Максим Віталійович

9. Краснопольський Костянтин Вадимович

10. Мітеньов Владислав Дмитрович

11. Надточій Артем Леонідович

12. Никитенкова Діана Володимирівна

13. Осадчий Марк В`ячеславович

14. Охтов Назар Русланович

15. Пироженко Богдан Миколайович

16. Потанін Дмитро Олександрович

17. Рибалко Володимир В`ячеславович

18. Сенников Станіслав Вікторович

19. Сидоренко Максим Олександрович

20. Синявський Олексій

21. Сірий В`ячеслав Олександрович

22. Скрипиця Владислав Олександрович

23. Супрун Денис Сергійович

24. Читалов Роман Максимович

25. Шай Денис Леонідович

26. Яковлев Ростислав Русланович

27. Деркач Гліб Сергійович 

 

Початок навчання 07.09 о 8:30

Автор: Bezgodkova | Дата: 4-09-2020, 15:17 | Переглядів: 6574

Подробнее